Website Story

2# website story

23. března 2013 v 9:29 | Lexie Weird.
Dobré ránko čtenáři.

To počasí mě děsí. Připadám si jako kdyby byl leden a ne 23. března. Dneska mě probudil pejsek v sedm a nevím čím to, ale spát dál se mi nechtělo, a tak jsem rovnou vstávala. Dala jsi rohlík s máslem a se šunkou, čajík a nějakou tu zeleninu. A šla na čerstvý vzduch. Legrační je, že jsem napřed vyšla jen v mikině a teniskách. Pak jsem si uvědomila, že není jaro. A oblékla si zimní bundu. Grr.

Včera jsem stihla odpověď na všechny [snad?] komentáře a vůbec jakékoliv reakce. Ale s tím přehrabáváním v nastavení začnu až dneska. Vůbec se mi do toho nechce. Ale mě se poslední dobou nechce nic. Takže se není čemu divit. Na dnešek plánuju hlavně vanu a učení.

Rozepsala jsem si hned několik článků. Ještě se dokopat k dokončení a zveřejnění. Jeden z nich dnes, ale na 99,9% přidám. Bude to Tip. Taková moje vlastnost. Moje věc. Můžete se těšit, že tam budou nějaké fotografie. No a já se dám do práce. Mějte se, smějte se.

dneska jsem ho nepotřebovala / ranní procházka

snaž se! probojuj se ven, sluníčko / pěkný pozdrav hned po ránu -_-

včerejší TVD, odpočívej v pokoji Lexie / Team Klaroline ♥

někdy v lednu s tatínkem / vaše ošklivé káčatko

1# website story

22. března 2013 v 20:49 | Lexie Weird.
Dobrý večer drazí přátelé.

Rozhodla jsem se, že budu psát website story, jak jsem na začátku blogu měla v plánu. Budou to krátké články, o tom jak se momentálně citím, co mám v plánu. Nejprve se vám chci omluvit za mou neaktivnost, na všechny reakce k článkům odpovím. A mám pro vás připravených hned několik článků.

Mohli jste si všimnout, že jsem k layoutu přidělala menu, co bylo u minulého. Chybělo mi. A takhle je to...přehlednější. A malá informace, článků jako byl ten minulý, tu bude spousta v rubrice Find Your Way. Trochu to tu ještě překopu a zase budu aktivnější. Můžete mi sem psát nějaké návrhy, co by jste tu chtěli vidět.

Mimochodem mám se skvěle, ve škole je to sice ofous, ale i tak mám na tváři pořád úsměv však se přesvědčte sami. No a teď jen počkat než se mi dostahuje nový díl Upířích Deníků.

dnešní zevl v postýlce se sluchátkama /dnešní výprava do školy

ona nikdy nezklame ♥ / úryvek z Upířích Deníků

I was supposed to do great things ♫♪ / dnešní pohodička s chlupatýma ponožkama

učení pozemáku / Hra Lží : Sara Shepardová

 
 

Reklama