Rating of Blog

Hodnocení blogu ― AnnyDonutkova (druhý hodnocený blog)

5. března 2013 v 23:08 | Lexie Weird.
Tak tedy druhé hodnocení. Zapisovat se můžete stále, ale chvíli si hold budeme muset počkat, dokonce i ti, co se zapsali mezi prvníma, omlouvám se, že si blogy vybírám náhodně a nejedu podle pořadí.

Nejprve jsem hodnila blog od Sydney, na mé hodnocení se můžete podívat zde. Hodnocení jsem si vychutnala a komentáře mě velice potěšily. Jako další blog jsem si vybrala blog majitelky Aničky neboli Anný Donůtkové, který nese adresu annydonutkova.blog.cz, blog jsem zvolila jako druhý především kvůli majitelce a jednoduchosti, kterou vyzařuje.

Pustím se tedy do hodnocení jestli mi dovolíte.


Tento blog mám moc ráda. Hlavně díky tomu, že se Anička vyhnula jakýmkoliv klišé na layoutech a zvolila jednoduchý styl. Blog vypadá na první pohled velmi jednoduše, prostě, ale když opomenete vzhled a zabrousíte do obsahu blogu, články, které obsahuje si prostě vychutnáte a budete je přímo hltat. Když jsem na link této stránky klikla poprvé, blog mě ničím nezaujal. Připadal mi trochu, jako když otevřete nový dokument ve wordu nebo v grafickém programu zvolíte 'Nový..', ovšem to se změnilo, když jsem začala číst. Adminka blogu píše poklidným stylem, je hladící na duši. Píše zážitky ze svého života aneb deníček. Já osobně ho mám ráda, nevím jak adminky fan-blogů či ostatní. Ale já se strašně ráda poznávám s někým tímto způsobem, že si přečtu několik jeho okamžiků, momentů a zážitků. A proto mě baví číst deníček od Anný. Baví mě listovat v jejím blogu a číst staré články.

Zabrousila jsem tedy do historie blogu. A četla články jako Wishlist. To mě přivádí na otázku ,,Máš vše co sis přála?". Nebo na články, kde jsou tvoje fotografie. A to mě přivádí na myšlenku, že se k tobě tvůj blog hodí, a že máš nádherné vlasy. Jeden článek z Ledna roku 2012 absolutně popisuje mé pocity a to článek Ron Pope - A Drop In The Ocean. Další články mě nutí číst i další články. Strašně ráda čtu tvé starší články s rubriky # staré zápisky - oblíbené písničky, protože jsou tam sem tam i skvělé typy, na to co si pustit (Tony Oller - Some Like You by Adele, trochu od věci, ale asi tě miluju:D). Recenze na filmy si napsala skvělé, což mi připomíná, že jsem dlouho neviděla Jennifer's body. To že jsi fanynka The Vampire Diaries jen potvrzuje proč se mi tak líbí tvůj styl psaní a celkově proš si rozumíme. Mimochodem jsem fanynka Steleny a nemůžu se dočkat 15. března na vyplou Elenu a taky je mi jí líto. (reakce na tento článek, btw ten obrázek se tam hodí, ještě z jednoho důvodu, a to že se v TVD něčím takovým živí Stefan, Caroline :D)

Líbí se mi, že si do svého blogu zapojila i svého přítele a udělala mu vlastní rubriku, je to ostatně skvělý nápad. A strašně ráda si přečtu něco i od kluka, kterého jsem tu za těch pár dní nepotkala snad žádného, tudíž je to takové velmi příjemné oživení. Je mi docela líto, že máš tak málo článků, byla bych moc ráda, kdybych jich na tvém blogu viděla co nejvíce, abych měla co číst. Sem tam bych také uvítala do článku i nějaké fotografie/obrázky nebo barvy, aby se tvůj blog trochu rozesvítil. A podle mě si zasloužíš větší návštěvnost, takovou jakou jsi měla dříve, předtím než si skončila. Kdybych měla tvůj blog shrnout pár slovy, řekla bych, asi V jednoduchosti se skrývá krása.

Tak to bylo již druhé hodnocení. Jsem ráda, že se zapsaly zrovna takové blogy. Hodnotí se mi fakt dobře, i když si příjdu strašně hodná, nejde si pomoct, vám něco vytknout a mnohdy ani není co.

• Jak na tebe blog působí?
• Jakou by jsi mu dal/a známku? (známkování jako ve škole)
• Co se ti na něm nejvíce líbí?

Hodnocení blogu ― Tangleds (první hodnocený blog)

3. března 2013 v 19:43 | Lexie Weird.
Rozhodla jsem se, že udělám hodnocení blogu, aby jste vůbec měli představu jak bude takové hodnocení probíhat a vypadat.

Jako úplně první blog jsem si vybrala tangleds.blog.cz. Většinou to popořadě brát nebudu, omlouvám se vám za to, ale nechci se do něčeho nutit a jsem opravdu ráda, že již za takovou chvíli, tam mám hned 7 zájemců. Tento blog jsem nezvolila jako první jen kvůli tomu, že se Sydney zapsala jako první, ovšem i díky tomu, že jsem ho odpoledne už mírně studovala. A nad čtením jejích článků jsem strávila nějaký ten čas.

Tak pustíme se do hodnocení, recenze, říkejte tomu jak chcete.


Na tento blog jsem poprvé zavítala včera a možná si někteří z vás stačili všimnout, že jej mám v oblíbených. Ano, opravdu je tomu tak. Tento blog na mě sice první dojem neudělal příliš velký, ale druhý dojem zanechal opravdu spoustu smíšených pocitů. Když jsem na blog zavítala, první čeho jsem si všimla je layout s jídlem. Na někoho jako já působí skvěle, myšlenka ,,S adminkou si nejspíš budu rozumět." mou myslí proplula téměř okamžitě. Layout je jednoduchý a já mám jednoduchost opravdu ráda. Co je na jednoduchosti to nejlepší, je že se vyzná i ten největší ňouma a u Sydney jsem se téměř nikdy neztratila a vždy našla, to co přesně hledala.

Ale zpět k prvnímu dojmu. Když jsem tak projížděla stránkou, některé články byly opravdu dlouhé a to mě více méně odpuzovalo, ale pak mi došlo, že je to vlastně něco co máme společného a taky bych byla ráda, kdyby mé dlouhé články někdo poctivě četl. A tak jsem přečetla článek s nadpisem My new clock into the room. Zaujal mě styl jakým adminka píše, dobře se čte i přestože jsme každá jiného národa, já Češka a ona Slovenka. Po přečtení článku jsem na jejím blogu zanechala reakci v podobě zodpovězení otázek, které byly na konci již zmiňovaného článku. A reakce jsem se dočkala a to velmi milé. Sydney přečetla můj sáhodlouhý článek o mě. A tak jsem na její blog tentokrát zavítala s podmínkou přečíst si více než jen jeden článek. Navštívila jsem několik rubrik, videoblogů, přečetla pár článků a podívala se na fotografie, které vyfotila a byla jsem opravdu překvapená.

Blogů, jejichž obsah vás natolik dokáže pohltit je opravdu málo a já jsem ráda, že jsem jeden takový našla. Fotografie byly úžasné. Mé oblíbené jsou pořízené podvodním foťákem a má vůbec nejoblíbenější je tato. Jelikož vím, že si to Sydney přečte, tak si dovolím jí pochválit, že má na fotografování opravdu talent. Některé její fotky ve mě vyvolávaly pocit, přenést se na místo, kde byly pořízené, jako třeba jedna z ranče. Navíc vlastní krásné akvárium pro rybičky. Zkrátka když se na vás usmívá spoustu kytiček v podobě fotografií zanechá to jen dobrý dojem. To, ale ani z poloviny není vše. Sydney nefotografuje jen prostředí a různé věci, ale i svoje outfity, kterými inspiruje spoustu čtenářek. Opět zde přidám můj nejoblibenější - tady. Jen chci sdělit, že možná to byl záměr, ale opakujou se ti čísla těch oufitů. A přiznejme si více než outfit jsem na fotografiích obdivovala tvoje vlasy, jsou opravdu krásné, za chvíli budou tak dlouhé jako z animované pohádky Na Vlásku, což by možná vysvětlovalo ten název "Tangleds"?

Nejen, že do svého blogu vkládáš úsilí, ale hlavně pozitivní energii. Pomáháš druhým zkrze volné designy, které se ti opravdu povedly, tak jako všechno z tvé grafiky. Inspiruješ druhé zkrze své outfity a jsi neuvěřitelně sympatická. Mimochodem opravdu mě pobavil tvůj seznam přání, je to skvělý nápad. Aspoň tak na ně nezapomene a jsem ráda, že už je jich tolik splněných a doufám, že se jednou vyplní všechny, hlavně ty náročné. Na konec si dovolím říct, že je to jeden z nejlepších blogů na blog.cz, a že se mi u tebe skutečně líbí. A myslím si, že to nebyla samochvála, ale pravda. A ať je tu s námi tvůj blog, ještě dlouho. Úspěšné blogování.

Tak to bylo první hodnocení. Nejsem si jistá, jestli tak dlouhé bude každé hodnocení, ale aspoň jsem vše vylíčila do podrobna. A teď si udělejte vlastní obrázek a navštivte tento blog.

• Jak na tebe blog působí?
• Jakou by jsi mu dal/a známku? (známkování jako ve škole)
• Co se ti na něm nejvíce líbí?
 
 

Reklama