Sweet Nothing.

28. září 2012 v 19:47 | Lexie Weird.

Webová stránka sweetnothing.blog.cz byla založena 27. září roku 2012. Nemá žádný konkretní důvod, proč byla stvořena, ale většina z vás už z názvu pochopí, že to opravdu není jedna z užitečných stránek, ale jedna z těch líbivých. Kde si určití čtenáři možná přijdou na chuť a někteří naopak mou stránku zkritizují. Pro mě však jeden pozitivní komentář bude několikrát důležitější než ten záporný.

A teď co zde najdete? Několik kapitol mého nudného středoškolského života, sem tam nějaké to náhodné téma týdne, které přiostřím o můj vlastní názor. Ale hlavně tento blog bude sloužit k mým příběhům, jak už k těm krátkým, ale také zajímavým, tak těm která se dělí na určité kapitoly a dějově jsou daleko rozvinutější než nějaké jednorázovky. Dále pak pár metod a rad do života. Ovšem že nemám věk na to udávat nějaké módní trendy nebo vypisovat z řad babských rad. Mé rady a metody budou spíše k zamyšlení a občas se tu najde i nějaká ta rada, jak si zpříjemnit den či odpoledne. A také se zde čas od času budete moc zapojit do nějaké soutěže. Nápadů mám spoustu co o to, avšak zrealizování bude o něco těžší.

V tomto článku budou postupně přibývat statistiky, layouty a ve volném čase možná i nějaké důležité informace.

__________________________________________________________________________________________________________

2.3 - 11.3
,,S tímto layoutem jsem spokojená. Je jednoduchý, obsahuje mé oblíbené pozadí, je dobře sladěný v příjemných barvách, dělala jsem ho sama a to menu prostě zbožňuju. Nechala jsem se inspirovat we♥it doufám, že mi to odpustíte, a že si tu s chválou pobude o něco déle."

__________________________________________________________________________________________________________

TOPLIST

2.3 Sobota: 63
3.3 Neděle: 96
4.3 Pondělí: 67
5.3 Úterý: 47
6.3 Středa: 53
7.3 Čtvrtek: 47
8.3 Pátek: 55
9.3 Sobota: 50
10.3 Neděle: 69

Děkuju vám!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 denise denise | Web | 29. září 2012 v 14:57 | Reagovat

až na ty příběhy je to obsah,který na blog.cz vyhledávám:P:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama